26 Şubat 2011 Cumartesi

Kısmet Açma Duası

DUA-CİN--BÜYÜ-TILSIM-SİHİR-NAZAR-MUSKA-YILDIZNAME-HALÜSÜNASYON-DUA NEDİR-TILSIM NEDİR-TILSIM ÇEŞİTLERİ-BÜYÜ NEDİR-BÜYÜ ÇEŞİTLERİ-SİHİR NEDİR-SİHİR ÇEŞİTLERİ-BATIL İNANIŞLAR-CİN MUSALLATI NEDİR-DİNİMİZ İSLAM-ŞİFALI BİTKİLER-SAĞLIKLI YAŞAM-ASTROLOJİ-GİZEMLİ İLİMLER-İSLAMDA BÜYÜ-DEFİNE-DEFİNECİLİK-DEFİNEDE BÜYÜ VE TILSIM-CİNLER VE GİZEMLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME SİTESİ...

Bu formül kismeti bagli, evlilik sansi kapali, bu yüzden evlenemeyen bekâr kiz ve erkekler içindir. Ayrica, göz nazar veya büyü gibi nedenlerle kismeti baglanip, kapanmis insanlarin is, para, kazanç rizk kismetini açmak için de uygulanabilir. Biraz zaman ve sabir isteyen zahmetli bir çalisma gerektiriyor ancak sonuçta emeginizin karsiligini kisa sürede aliyorsunuz. Simdi nasil uygulandigina ve gerekli olanlara bakalim.
Bir miktar pilavlik pirinç. Pilav yapacak miktarda olacak, güzelce yikiyorsunuz ve bir kaba bosaltiyorsunuz. Ayrica küçük bir tabaga da biraz tuz koyuyorsunuz ve pilaviniza yeterli olacak kadar da su koyuyorsunuz önünüze. Bu hazirliklar niyet için namaz kilmadan önce oluyor. Sonra iki rekat namaz kilarak niyet ediyorsunuz. Niyetinizi su sekilde yapiyorsunuz;


“Ya Rabbim, her hangi bir nedenle kismetimde kapalilik, baglilik varsa, ben her türlü bagliliktan kurtulmaya niyet ediyorum. Sansimin, kaderimin önünde duran engeller tamamen kalksin. Bahtim ve her türlü kismetim benim için en hayirli olacak sekilde açilsin. Allah`im senin kapina kadar geldim, senden istiyorum. Kaderimin, kismetimin kapilarini ancak sen açabilirsin. Yüce Kuran`in hürmetine, Senin kelamin olan surelerin ve Ayeti kerimelerin hürmetine Kismetimin açilmasina izin ver yarabbim. Amin.

Namazdan sonra pirinçleri koydugunuz kabi ve suyu önünüze aliyorsunuz ve üzerine önce 170 ayet-el kürsü okuyorsunuz sonra, Kurani kerim de, 7 tane hamim ile baslayan sure var, o surelerin hepsini birer defa olmak üzere pirinçlere okuyorsunuz. Sonra tuzu koydugunuz tabagi aliyorsunuz ve ona da 1000 tane Allah’in su dört esmasini okuyorsunuz.
Ya Allah, ya Rahman, ya Rahim, ya Hafiz. Bin kez, bu esmalari birlikte okuyorsunuz. Tek tek bin defa degil, bir defa da ve hepsi bir arada okunacak. Yani bu esmalar sirayla söylenip 1 tespih sayilacak. Okurken tuz tabagi, su ve pirinçlerde önünüzde duracak. Okumalar tamamlaninca dilek ve niyet bir kez daha tekrarlanacak ve hiç beklemeden pirinçlerden tuzu ve suyu da kullanarak güzel bir pilav yapiyorsunuz Tüm ev halki ile birlikte pilavi yiyorsunuz. Ancak yiyebileceginiz kadar yapmalisiniz geriye hiç kalmamali hepsi bitmeli asla atmamalisiniz. Kismetinizin açilmasi için bu sart. Kesinlikle denenmis ve sonuç alinmis uygulamadir. Sureler epey uzun oldugu için buraya yazamiyorum sadece hangi sureler oldugunu yaziyorum elinizde kuran varsa oradan bakin ve ya isterseniz internetten de bulup bakabilirsiniz.
Okuma zamani sela ile ezan arasidir. Sela verildikten hemen sonra niyet namazi kilip okumaya baslayabilirsiniz ne zaman biterse bitsin önemli degil, önemli olan baslama zamanidir.

Okunmasi gereken HAMIM sureleri :

1- Müminun suresi

2- Fussilet suresi

3- Sura suresi

4- Zuhruf suresi

5- Duhan suresi

6- Casiye suresi

7- Ahkaf suresi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder